SS SUBAYLARINDAN KALMA BİR PLAK / TOPLUYOR HARACINI SEVİNÇ ÇIĞLIKLARININ! -Gazze Bildirisi-

Karanlık, kanlı ellerini çekinmeden, korkmadan, titremeden sürüyor mazlumların üzerine. Bir ayı aşan bir süredir insanlık dışı eylemler yaşanıyor Gazze’de. Geçen bir ayda, sermayeyi, silahı, sistemi elinde tutanlar; Gazze’yi ölüm tecridinde bırakıp Filistinlilere açık açık soykırım yaparken tüm dünyadan ‘gözlerini kapatmasını’ istiyorlar!

Vahşeti dile getiren kim olursa olsun, susturuluyor, sansürleniyor, karartılıyor!

Okul, hastane, cami, kilise demeden her yer bombalanıyor, her on dakikada bir bebek-çocuk katlediliyor vahşetin sahipleri tarafından. Bu soysuz kavgada düşmanı da hırsızı da haini de tanıyoruz! Bu yüzden, Filistin ve Gazze üzerine medyada yaşanan bilgi kirliliğinin aksine ev sahibini değil hırsızı, tetiği çekeni, bombayı atanı, insanları katledeni suçlayacağız!

Fosfor bombalarıyla savaş suçu işleyen, bebeklerin dahi yaşama hakkını elinden alan, gök kubbeyi cehenneme çeviren, Gazze’de Hitlercilik oynayan şeytanı tanıyoruz!

Bu vicdansız katliamın, soykırımın faili olan İsrail’i ve ABD’yi kınıyor, lanetliyoruz!

Yaşanan, insanlığın onuruna tecavüzdür, bu gün zafer kazandığını iddia edenler yaşanan soykırımın üzerinden bin yıl geçse de alınlarındaki bu kirli, kanlı lekeyi asla silemeyeceklerdir! Mazlumların ahı ölene kadar kulaklarında uğuldayacaktır!

Tüm dünya mazlumları acilen, sıranın kendisine gelmesini beklemeden gereken tepkiyi göstermelidir!

Küresel mafyaya dur demenin vakti çoktan geldi!

Mazlumların arasında ayrım yapmadan, acıları yarıştırmadan;

Afrika’da, Doğu Türkistan’da, Karabağ’da, Hocalı’da, Bosna’da, Irak’ta, Afganistan’da, Vietnam’da olduğu gibi, Filistin mazlumlarının da yanındayız!

Gazze’de acilen ateşkesin ilan edilmesini istiyor, savaş suçu işleyenlerin tüm insanlığın karşısında yargılanmasını talep ediyoruz!

Temiz Sayfa Ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir